Reference

Jako trenérka psích sportů jsem hledala nové možnosti, něco, co mě i moje týmy posune dál… láká mě (sebe)rozvoj.. Dozvěděla jsem se o koučinku. Pak přišel He-Art. Jela jsem tam s očekáváním teoretického semináře. Nakonec jsem ve skoro čtyřicetistupňovém horku strávila tři hodiny na hřišti. Dlouho mě tak nic nezaujalo, dlouho mě tak nic nebavilo! Užívala jsem si to! Vlastně si nevybavuju situaci, kdy bych byla více vtažena do hry, plně ponořena do svého prožívání a vnímání. Nečekala bych, kolik podnětů mi přinese 30 s hry a zpětná vazba. Dokonalé. Praktické. Hluboké.
Jirku po tomto semináři vnímám jako člověka charismatického, osobitého, opravdového, s jasnou hlavou a pevnýma nohama. Člověka, od kterého je čemu se učit.
Pozorovat ho při práci s lidmi pro mě bylo inspirací. Ze semináře jsem si odvážela nadšení, příjemný pocit, byl pro mě osvěžením, nahlédnutím do jiného světa, do světa, který se mi okamžitě zalíbil. Odjížděla jsem s pocitem svobody a toho, co přináší.. když člověk využije známé principy a naloží s nimi po svém, originálně a jedinečně. Cesta, kterou se vydali kluci s He-Artem, je mi blízká a pro mě velmi přitažlivá.
Přeji hodně radosti s centrem.
 
Pavla Dušková, Unhošť
 
 
Jirka je jako živá voda. Ne vodopád, který na vás bude neustále útočit. Žádná průtrž mračen nebo dokonce povodeň z jeho nadměrné pozornosti.
Spíše studánka, kolem níž můžete buď jen procházet, anebo u ní tiše posedět a naslouchat šelestu povrchových vlnek, vyvěrajícího z hlubin prožitků. Studnice životních zkušeností a zvláštního, osobitého, obrazově emočního vidění světa racionálními brýlemi. Studna moudrosti. Pramen životních úhlů, příběhů a rozhledů. Může vám být zrcadlem, v němž možná spatříte svůj vlastní příběh v jiných souvislostech.
 
Luděk Procházka, Benešov u Prahy
 
 
Díky poznání se s Jirkou jsem se dostal do jiných rozměrů přemýšlení a skrze pedagogiku a psychologii postupuji více a více k základům principů vnímání sebe, okolí, přírody. Jsem rád, že z původního oslovení odborníka na konzultaci ohledně procesu výchovy a sportovního rozvoje dětí, se vyvinulo přátelství i v rovině osobní.
 
Jan Kruntorád, Chotěboř

sdílet >